PZU sponsorem Rady Krajowej ZZP ZUS

PZU sponsorem Rady Krajowej ZZP ZUS

30 września 2015, Kategoria: Bez kategorii Autor

W dniach 24-26/09/2015 r. dzięki PZU, który był sponsorem spotkania odbyło się drugie posiedzenie Rady Krajowej ZZP ZUS w Międzyzdrojach. W pierwszej części zebrania Przewodnicząca Związku – Beata Wójcik serdecznie powitała wszystkich zebranych i  zaproszonych gości z PZU oraz podziękowała za możliwość zorganizowania Rady Krajowej dzięki uprzejmości w wsparciu finasnowym – PZU. Następnie głos oddała ubezpieczycielom. Ze strony PZU głos zabrał Pełnomocnika Prezesa Zarządu PZU Życie S.A. Pan Wojciech Friska, a następnie dobrze nam znani brokerzy z firmy MENTOR Pan Robert Wardecki, Maciej Barcik.

Ubezpieczyciele poinformowali zebranych o przebiegającej w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych akcji związanej z wprowadzaniem zmodyfikowanego programu ubezpieczeniowego „Optymalna ochrona” PZU Życie S.A. dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz członków ich rodzin. Dodatkowo odpowiadali na wiele pytań, które padały z sali i szczegółowo wyjaśniali zebranym niezrozumiałe dla nich kwestie. Ale przy tym namawiali do większego kontaktu, bez zbędnej zwłoki, jeśli tylko pojawią się problemy związane z ubezpieczeniem, deklarując pomoc w każdej sprawie i prosząc także o ewentualne sugestie do oferty ubezpieczenia. Na zakończenie każdy uczestnik Rady otrzymał od sponsorów materiały promocyjne PZU.

W drugiej części spotkania sprawozdanie z dotychczasowej działalności Zarządu Głównego ZZP ZUS zdała uczestnikom Rady Przewodnicząca Związku – Beata Wójcik.

Brak komentarzy to “PZU sponsorem Rady Krajowej ZZP ZUS”

Skomentuj ten artyku