Krwawa akcja OOZZP ZUS w Nowym Sączu :)

Krwawa akcja OOZZP ZUS w Nowym Sączu :)

27 maja 2011, Kategoria: Bez kategorii Autor

NASZA KREW DLA NAS I NASZYCH BLISKICH

Pod tym hasłem Pracownicy Oddziału ZUS w Nowym Sączu po raz czwarty oddawali krew potrzebującym.  Po raz kolejny organizatorem i inicjatorem akcji był Związek Zawodowy Pracowników ZUS  przy  Oddziale ZUS w Nowym Sączu. Można powiedzieć, że krwiodawstwo weszło im w krew, gdyż w dotychczasowych akcjach  zebrali już ponad 23,5 litra tego bezcennego płynu.


18 maja br. w ramach wspólnej akcji  Oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Nowym Sączu, Związku Zawodowego Pracowników ZUS O/Nowy Sącz  oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, pracownicy Zakładu oddali krew potrzebującym. – Krwiodawstwo staje się w naszym Oddziale coraz popularniejsze, widzimy to po liczbie osób uczestniczących w tym wydarzeniu – mówi Piotr Kosecki organizator akcji w nowosądeckim Oddziale ZUS. – Zachęcamy wszystkich pracowników do podzielenia się krwią.

            Apele organizatorów nie pozostają bez echa. Na każdej kolejnej edycji krwiodawstwa pojawiają się nowe osoby i to nie tylko pracownicy ZUS, ale coraz częściej osoby, które za pośrednictwem mediów dowiadują się o tym wydarzeniu i chcą w nim uczestniczyć. W dotychczasowych  akcjach  uczestniczyło już ponad 120 osób.

Brak komentarzy to “Krwawa akcja OOZZP ZUS w Nowym Sączu :)”

Skomentuj ten artyku