Jednak korzystne ubezpieczenie grupowe

Jednak korzystne ubezpieczenie grupowe

11 sierpnia 2020, Kategoria: Bez kategorii Autor

Dzięki inicjatywie strony społecznej i zaangażowaniu przedstawicieli brokera ubezpieczeniowego Mentor oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pracowników ZUS – Compensa przygotowała korzystną ofertę ubezpieczenia na życie.  

W reakcji na ofertę Compensy – inny ubezpieczyciel w ZUS postanowił trochę zmodyfikować dotychczasowe warunki dotychczasowego ubezpieczenia. Jest to wyraźna reakcja na ofertę Compensy i ujęte w niej korzystniejsze rozwiązania dla pracowników ZUS.  

Spóźniona modyfikacja funkcjonujących warunków ubezpieczenia innego ubezpieczyciela i próba dostosowania programu do korzystniejszej oferty konkurencji jaką jest Compensa –  potwierdza wszystkie dotychczas stawiane tezy przez naszą organizację oraz wiarygodność naszym słowom i utwierdza nas, że przygotowana na podstawie ankiety, alternatywna oferta Compensy jest bardzo dobrym kierunkiem działania (oferta Compensy została przygotowana na podstawie przeprowadzonej przez Związek ankiety i bardziej precyzyjnie trafiła w potrzeby i oczekiwania pracowników).

Zatem warto określać potrzeby pracowników ZUS po prostu pytając ich samych.  

Ważny jest fakt, że pracodawca umożliwił Państwu wybór wyrażając zgodę na funkcjonowanie alternatywnej oferty, dlatego też prosimy, żeby wybierali Państwo świadomie.

Propagując nowe ubezpieczenia, przypominamy, że w Compensie zniesiono karencję dla przystępujących do ubezpieczenia na życie z okresem odpowiedzialności od 01.09 oraz 01.10.2020 r. (maks. czas na zapisanie się to 20.09.2020 r. –składkę płacimy z góry).

Brak komentarzy to “Jednak korzystne ubezpieczenie grupowe”

Skomentuj ten artyku