Archiwum

PZU ŻYCIE SPONSOREM RADY KRAJOWEJ ZZP ZUS

On 14 czerwca, 2016, posted in: Bez kategorii by |

W dniu 7 czerwca 2016 r. dzięki PZU Życie SA, któremu nadano tytuł Sponsora, odbyło się posiedzenie Rady Krajowej ZZP ZUS w Osuchowie.

Zamknięcie polis MAU Secesja

On 23 maja, 2016, posted in: Bez kategorii by |

Uprzejmie informujemy, iż Związek Zawodowy Pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych występujący w roli  ubezpieczającego dla pracowników, którzy odeszli  z zakładu pracy a obecnie obsługiwanych przez MAU Secesja, podjął starania mające na celu poprawienie zakresu Państwa ubezpieczenia oraz wydłużenie wieku kontynuacji ubezpieczenia.

Kolejne posiedzenie Zarządu Głównego

On 18 maja, 2016, posted in: Bez kategorii by |

W dniu 13.05.2016 r. odbyło się w Augustowie posiedzenie Zarządu Głównego ZZP ZUS sponsorowane przez PZU SA.

Wesołych Świąt Wielkanocnych

On 22 marca, 2016, posted in: Bez kategorii by |

Koleżanki i koledzy Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy składam najserdeczniejsze życzenia: dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego słońca i promiennego uśmiechu oraz samych sukcesów w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Wesołych Świąt

On 23 grudnia, 2015, posted in: Bez kategorii by |

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia. Niech ten wyjątkowy, świąteczny czas przyniesie spokój, harmonię i radość. Niech będą to Święta spędzone w ciepłej, rodzinnej atmosferze z wesołą kolędą na ustach, bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzę, aby magia Bożego Narodzenia zagościła w każdym sercu wypełniając je radością i optymizmem. Niech w […]

17.11.2015 r. odbyło się posiedzenie członków Zarządu Głównego ZZP ZUS w Zabrzu. 

PZU sponsorem Rady Krajowej ZZP ZUS

On 30 września, 2015, posted in: Bez kategorii by |

W dniach 24-26/09/2015 r. dzięki PZU, który był sponsorem spotkania odbyło się drugie posiedzenie Rady Krajowej ZZP ZUS w Międzyzdrojach.

W dniu 25 czerwca 2015 r., po blisko 4 latach trwania sporu zbiorowego, w Centrali ZUS  w Warszawie zostało zawarte Porozumienie pomiędzy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a stroną związkową – Związkiem Zawodowym Pracowników ZUS i Organizacją Zakładową NSZZ „Solidarność”-80 w ZUS.

W miesiącu czerwcu 2015 r. w Oddziałach ZUS rozpoczęły się spotkania pracowników z brokerem ubezpieczeniowym z firmy MENTOR, podczas których brokerzy prezentowali modyfikację programu ubezpieczeniowego, dedykowanego tylko i wyłącznie dla pracowników ZUS oraz członków ich rodzin.

Zebranie Przewodniczących w Łodzi

On 25 maja, 2015, posted in: Bez kategorii by |

W dniu 21.05.2015 r. w OHW Prząśniczka w Łodzi odbyło się zebranie Przewodniczących OOZ.