Archiwum

31 lat funkcjonowania ZZP ZUS

On 4 marca, 2023, posted in: Bez kategorii by |

Związek Zawodowy Pracowników ZUS powstał na mocy uchwały z dnia 04 marca 1992 r.

Kilku przedstawicieli Związku Zawodowego Pracowników ZUS zostało wybranych do pełnienia funkcji w naszej centrali związkowej – Ogólnopolskim Porozumieniu Związków Zawodowych.

Rok wyborczy w ZZP ZUS

On 17 stycznia, 2023, posted in: Bez kategorii by |

Rok 2023 r. to okres wyborów w Związku Zawodowym Pracowników ZUS.

Zbliżają się święta

On 23 grudnia, 2022, posted in: Bez kategorii by |

Z okazji zbliżającego się Narodzenia Pańskiego proszę przyjąć serdeczne życzenia radości, pomyślności i wszelkiego dobra. Niech czas Bożego Narodzenia, który niesie wiele ciepła i rodzinnych bliskości, napełni dni spokojem i wiarą. Życzę, aby te chwile dały nam nową siłę i pozwoliły z ufnością spoglądać w przyszłość. Nowy 2023 Rok niech będzie pełen pięknych chwil i […]

Braliśmy udział w Kongresie OPZZ

On 16 grudnia, 2022, posted in: Bez kategorii by |

W dniach 15-16/12/2022 r. delegaci z naszej organizacji związkowej brali udział w X Kongresie OPZZ, który odbył się w Ożarowie Mazowieckim.

Odliczamy składkę związkową

On 16 listopada, 2022, posted in: Bez kategorii by |

Dzięki wieloletnim staraniom naszej centrali związkowej – OPZZ od 01 stycznia 2022 r. można odliczyć (od dochodu przed opodatkowaniem) ulgę w podatku dochodowym od osób fizycznych z tytułu opłaconych składek członkowskich na rzecz ZZP ZUS.  

Świętujemy Dzień Pracownika ZUS

On 24 października, 2022, posted in: Bez kategorii by |

Koleżanki i Koledzy Związkowcy ZZP ZUS, Szanowni Pracownicy! Z okazji Dnia Pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych składamy najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i wytrwałości w dążeniu do realizacji planów zawodowych. Praca w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych nie należy do łatwych, jest pełna wyzwań i towarzyszą jej rewolucyjne zmiany. Tym bardziej jesteśmy pełni podziwu oraz szacunku […]

Zakończyliśmy spór

On 9 września, 2022, posted in: Bez kategorii by |

W dniu 7 września br. odbyły się rokowania z naszej organizacji z Pracodawcą w ramach sporu zbiorowego.

Mamy porozumienie!

On 12 lipca, 2022, posted in: Bez kategorii by |

W tym roku osiągnęliśmy cel w podejmowanych działaniach, zmierzających do pozyskania dodatkowych środków na podwyżki wynagrodzeń pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Jak dalej żyć Panie Premierze?

On 2 czerwca, 2022, posted in: Bez kategorii by |