Archiwum

Badanie trzeźwości pracowników

On 15 maja, 2023, posted in: Bez kategorii by |

Zmiany w Kodeksie pracy w 2023 r. objęły swoim zasięgiem szereg obszarów związanych z zatrudnianiem pracowników. Jednym z nich jest badanie pracownika na obecność w organizmie alkoholu lub innych środków odurzających, np. narkotyków.

7 kwietnia 2023 roku weszły w życie przepisy dotyczące pracy zdalnej. Teraz to czas na przygotowania zarówno pracodawcy i związków zawodowych do negocjacji wielu istotnych zmian dla pracowników.

Wzrost wynagrodzeń pracowników ZUS

On 25 kwietnia, 2023, posted in: Bez kategorii by |

24 kwietnia 2023 r. zostało podpisane porozumienie płacowe na mocy, którego pracownikom ZUS wzrosną wynagrodzenia zasadnicze.

Niedługo Wielkanoc

On 3 kwietnia, 2023, posted in: Bez kategorii by |

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Życzymy dużo zdrowia, wiosennego nastroju, Smacznego jajka, mokrego dyngusa, Czasu dla najbliższych i spokoju dla siebie oraz ciszy, w której zabrzmi Radość Zmartwychwstania.

Drodzy Panowie

On 10 marca, 2023, posted in: Bez kategorii by |

Z okazji Międzynarodowego Dnia Mężczyzny wszystkim panom życzymy dużo radości, zdrowia, sił i mądrości, samych pomyślnych w życiu zdarzeń i realizacji wszystkich skrytych marzeń.

Kochane Panie

On 8 marca, 2023, posted in: Bez kategorii by |

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom życzymy wszystkiego co najlepsze, spełnienia marzeń, zadowolenia z siebie, dużo szczęścia i uśmiechu, wiosny w sercu i za oknem oraz wiele radości życiowej.

31 lat funkcjonowania ZZP ZUS

On 4 marca, 2023, posted in: Bez kategorii by |

Związek Zawodowy Pracowników ZUS powstał na mocy uchwały z dnia 04 marca 1992 r.

Kilku przedstawicieli Związku Zawodowego Pracowników ZUS zostało wybranych do pełnienia funkcji w naszej centrali związkowej – Ogólnopolskim Porozumieniu Związków Zawodowych.

Rok wyborczy w ZZP ZUS

On 17 stycznia, 2023, posted in: Bez kategorii by |

Rok 2023 r. to okres wyborów w Związku Zawodowym Pracowników ZUS.

Zbliżają się święta

On 23 grudnia, 2022, posted in: Bez kategorii by |

Z okazji zbliżającego się Narodzenia Pańskiego proszę przyjąć serdeczne życzenia radości, pomyślności i wszelkiego dobra. Niech czas Bożego Narodzenia, który niesie wiele ciepła i rodzinnych bliskości, napełni dni spokojem i wiarą. Życzę, aby te chwile dały nam nową siłę i pozwoliły z ufnością spoglądać w przyszłość. Nowy 2023 Rok niech będzie pełen pięknych chwil i […]