Archiwum

Apel do Rządu

On 6 kwietnia, 2022, posted in: Bez kategorii by |

Pomagamy naszym sąsiadom z Ukrainy

On 25 marca, 2022, posted in: Bez kategorii by |

W akcję pomocy dla potrzebujących z Ukrainy nasza organizacja włączyła się bardzo aktywnie, między innymi:

# Pomagamy Ukrainie

On 25 lutego, 2022, posted in: Bez kategorii by |

Związek Zawodowy Pracowników ZUS wystąpił do Pracodawcy o udostępnienie bazy noclegowej ZUS w całej Polsce dla wszystkich osób potrzebujących, którzy zmuszeni byli opuścić swoje domy w wyniku inwazji Rosji na Ukrainę.

Polski Ład dla związkowców

On 5 stycznia, 2022, posted in: Bez kategorii by |

Od 01 stycznia 2022 r. weszły zmiany w sprawach podatkowych dla związkowców.

Zbliżają się Święta

On 21 grudnia, 2021, posted in: Bez kategorii by |

Z okazji zbliżających się świąt składamy bożonarodzeniowe i noworoczne życzenia: pięknej świątecznej radości wypełniającej każdy dom, ciepłych myśli o kochanych i bliskich, łez szczęścia podczas tkliwej kolędy. Zatrzymajmy na długo czar wigilijnej wieczerzy, dzielmy nasze serca na ten magiczny czas. Z Nowym Rokiem życzymy wielu sukcesów, odważnych i spełnionych marzeń oraz poczucia, że każdy dzień jest […]

Osiągneliśmy porozumienie

On 25 listopada, 2021, posted in: Bez kategorii by |

24 listopada 2021 r. podpisano porozumienie płacowe, na mocy którego pracownikom Zakładu przyznane zostaną nagrody indywidualne.

Oferta ubezpieczenia OC dla pracowników ZUS

On 17 listopada, 2021, posted in: Bez kategorii by |

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zgłoszonym potrzebom, Związek realizując jeden ze Statutowych celów jakim jest propagowanie nowych ubezpieczeń przekazuje do wiadomości i ewentualnego skorzystania  – otrzymaną poniżej ofertę ubezpieczenia skierowaną do pracowników ZUS.

Oceniamy system premiowania w ZUS

On 5 listopada, 2021, posted in: Bez kategorii by |

03 listopada 2021 r. rozpoczęły się rozmowy Pracodawcy z przedstawicielami organizacji związkowych działających w ZUS nt. obecnego systemu premiowania pracowników ZUS.

Wynik przeprowadzonej w ZUS ankiety

On 26 października, 2021, posted in: Bez kategorii by |

W miesiącu wrześniu 2021 r. Związek Zawodowy Pracowników ZUS przeprowadził wśród swoich członków badanie w formie ankiety. Powodem do zainicjowania i przeprowadzenia badań były liczne sygnały pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych docierające do naszego Związku na temat nadmiernego obciążenia pracą, problemów z funkcjonowaniem aplikacji, brakiem wyposażenia w odpowiedni sprzęt, co w konsekwencji zmuszało znaczną część pracowników […]